HM78-603R9LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-603R9LFTR BI Magnetics
    HM78-603R9LFTR BI Magnetics
    HM78-603R9LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-603R9LFTR is described as FIXED IND 3.9UH 7.5A 14 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.