HM78-602R4LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-602R4LFTR BI Magnetics
    HM78-602R4LFTR BI Magnetics
    HM78-602R4LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-602R4LFTR is described as FIXED IND 2.4UH 8A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.