HM78-60180LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-60180LFTR BI Magnetics
    HM78-60180LFTR BI Magnetics
    HM78-60180LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-60180LFTR is described as FIXED IND 18UH 3.9A 39 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.