HM78-50820LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-50820LFTR BI Magnetics
    HM78-50820LFTR BI Magnetics
    HM78-50820LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-50820LFTR is described as FIXED IND 82UH 1.4A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.