HM78-50391LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-50391LFTR BI Magnetics
    HM78-50391LFTR BI Magnetics
    HM78-50391LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-50391LFTR is described as FIXED IND 390UH 650MA 690 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.