HM78-50181LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-50181LFTR BI Magnetics
    HM78-50181LFTR BI Magnetics
    HM78-50181LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-50181LFTR is described as FIXED IND 180UH 900MA 290 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.