HM78-50151LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-50151LFTR BI Magnetics
    HM78-50151LFTR BI Magnetics
    HM78-50151LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-50151LFTR is described as FIXED IND 150UH 1A 230 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.