HM78-30120LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-30120LFTR BI Magnetics
    HM78-30120LFTR BI Magnetics
    HM78-30120LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-30120LFTR is described as FIXED IND 12UH 1.52A 98 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.