HM78-20680LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-20680LFTR BI Magnetics
    HM78-20680LFTR BI Magnetics
    HM78-20680LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-20680LFTR is described as FIXED IND 68UH 630MA 345 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM