HM78-20470LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-20470LFTR BI Magnetics
    HM78-20470LFTR BI Magnetics
    HM78-20470LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-20470LFTR is described as FIXED IND 47UH 750MA 221 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.