HM78-20390LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-20390LFTR BI Magnetics
    HM78-20390LFTR BI Magnetics
    HM78-20390LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-20390LFTR is described as FIXED IND 39UH 830MA 199 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH