HM78-20221LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-20221LFTR BI Magnetics
    HM78-20221LFTR BI Magnetics
    HM78-20221LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-20221LFTR is described as FIXED IND 220UH 350MA 940 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"