HM78-20180LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-20180LFTR BI Magnetics
    HM78-20180LFTR BI Magnetics
    HM78-20180LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-20180LFTR is described as FIXED IND 18UH 1.22A 102 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.