HM78-10220LFTR BI Magnetics
  • More about HM78-10220LFTR BI Magnetics
    HM78-10220LFTR BI Magnetics
    HM78-10220LFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM78-10220LFTR is described as FIXED IND 22UH 760MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.