HM73-S121R0LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM73-S121R0LFTR13 BI Magnetics
    HM73-S121R0LFTR13 BI Magnetics
    HM73-S121R0LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM73-S121R0LFTR13 is described as FIXED IND 1UH 10A 4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"