HM73-302R2LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM73-302R2LFTR13 BI Magnetics
    HM73-302R2LFTR13 BI Magnetics
    HM73-302R2LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM73-302R2LFTR13 is described as FIXED IND 2.2UH 12A 5.1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.