HM73-201R0LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM73-201R0LFTR13 BI Magnetics
    HM73-201R0LFTR13 BI Magnetics
    HM73-201R0LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM73-201R0LFTR13 is described as FIXED IND 1UH 16A 3.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE