HM73-151R0LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM73-151R0LFTR13 BI Magnetics
    HM73-151R0LFTR13 BI Magnetics
    HM73-151R0LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM73-151R0LFTR13 is described as FIXED IND 1UH 10A 2.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"