HM73-106R0LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM73-106R0LFTR13 BI Magnetics
    HM73-106R0LFTR13 BI Magnetics
    HM73-106R0LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM73-106R0LFTR13 is described as FIXED IND 6UH 4.8A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X