HM72B-128R2HLFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72B-128R2HLFTR13 BI Magnetics
    HM72B-128R2HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72B-128R2HLFTR13 is described as FIXED IND 8.2UH 10.5A 17 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.