HM72B-126R8HLFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72B-126R8HLFTR13 BI Magnetics
    HM72B-126R8HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72B-126R8HLFTR13 is described as FIXED IND 6.8UH 11A 15.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"