HM72B-12200HLFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72B-12200HLFTR13 BI Magnetics
    HM72B-12200HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72B-12200HLFTR13 is described as FIXED IND 20UH 6.7A 40.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM