HM72B-121R0HLFTR13 BI Magnetics
  • Part Number: HM72B-121R0HLFTR13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 1UH 31.5A 2.6 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM72B-121R0HLFTR13 BI Magnetics
    HM72B-121R0HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72B-121R0HLFTR13 is described as FIXED IND 1UH 31.5A 2.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.