HM72A-12R47LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72A-12R47LFTR13 BI Magnetics
    HM72A-12R47LFTR13 BI Magnetics
    HM72A-12R47LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-12R47LFTR13 is described as FIXED IND 470NH 40.5A 1.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE