HM72A-12R47HLFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72A-12R47HLFTR13 BI Magnetics
    HM72A-12R47HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-12R47HLFTR13 is described as FIXED IND 470NH 40.8A 1.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM