HM72A-124R7HLFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72A-124R7HLFTR13 BI Magnetics
    HM72A-124R7HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-124R7HLFTR13 is described as FIXED IND 4.7UH 15A 7.92 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA