HM72A-123R3LLFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72A-123R3LLFTR13 BI Magnetics
    HM72A-123R3LLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-123R3LLFTR13 is described as FIXED IND 3.3UH 10.8A 12 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.