HM72A-123R3LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72A-123R3LFTR13 BI Magnetics
    HM72A-123R3LFTR13 BI Magnetics
    HM72A-123R3LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-123R3LFTR13 is described as FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.