HM72A-123R3HLFTR13 BI Magnetics
  • Part Number: HM72A-123R3HLFTR13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 3.3UH 19A 6.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM72A-123R3HLFTR13 BI Magnetics
    HM72A-123R3HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-123R3HLFTR13 is described as FIXED IND 3.3UH 19A 6.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.