HM72A-122R2HLFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72A-122R2HLFTR13 BI Magnetics
    HM72A-122R2HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-122R2HLFTR13 is described as FIXED IND 2.2UH 22A 3.85 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.