HM72A-12200HLFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72A-12200HLFTR13 BI Magnetics
    HM72A-12200HLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-12200HLFTR13 is described as FIXED IND 20UH 6.7A 40.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.