HM72A-121R5LLFTR13 BI Magnetics
  • Part Number: HM72A-121R5LLFTR13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 1.5UH 16A 5.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM72A-121R5LLFTR13 BI Magnetics
    HM72A-121R5LLFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-121R5LLFTR13 is described as FIXED IND 1.5UH 16A 5.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT