HM72A-121R5LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM72A-121R5LFTR13 BI Magnetics
    HM72A-121R5LFTR13 BI Magnetics
    HM72A-121R5LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM72A-121R5LFTR13 is described as FIXED IND 1.5UH 20A 4.1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.