HM67-3216-601LFTR7 BI Magnetics
  • More about HM67-3216-601LFTR7 BI Magnetics
    HM67-3216-601LFTR7 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Common Mode Chokes category. HM67-3216-601LFTR7 is described as CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"