HM67-3216-261LFTR7 BI Magnetics
  • More about HM67-3216-261LFTR7 BI Magnetics
    HM67-3216-261LFTR7 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Common Mode Chokes category. HM67-3216-261LFTR7 is described as CMC 310MA 2LN 260 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED