HM66A-1050150NLF13 BI Magnetics
  • Part Number: HM66A-1050150NLF13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 15UH 2.83A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM66A-1050150NLF13 BI Magnetics
    HM66A-1050150NLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-1050150NLF13 is described as FIXED IND 15UH 2.83A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.