HM66A-1050120NLF13 BI Magnetics
  • More about HM66A-1050120NLF13 BI Magnetics
    HM66A-1050120NLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-1050120NLF13 is described as FIXED IND 12UH 3.4A 32 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.