HM66A-0745470MLF13 BI Magnetics
  • More about HM66A-0745470MLF13 BI Magnetics
    HM66A-0745470MLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-0745470MLF13 is described as FIXED IND 47UH 750MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM