HM66A-07453R3MLF13 BI Magnetics
  • Part Number: HM66A-07453R3MLF13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.5A 24 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM66A-07453R3MLF13 BI Magnetics
    HM66A-07453R3MLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-07453R3MLF13 is described as FIXED IND 3.3UH 2.5A 24 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM