HM66A-0732680MLF13 BI Magnetics
  • More about HM66A-0732680MLF13 BI Magnetics
    HM66A-0732680MLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-0732680MLF13 is described as FIXED IND 68UH 590MA 372 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"