HM66A-0732221MLF13 BI Magnetics
  • More about HM66A-0732221MLF13 BI Magnetics
    HM66A-0732221MLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-0732221MLF13 is described as FIXED IND 220UH 290MA 1.26 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN