HM66A-04201R2NLF13 BI Magnetics
  • Part Number: HM66A-04201R2NLF13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 1.2UH 1.4A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM66A-04201R2NLF13 BI Magnetics
    HM66A-04201R2NLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-04201R2NLF13 is described as FIXED IND 1.2UH 1.4A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"