HM66A-0318100MLF13 BI Magnetics
  • More about HM66A-0318100MLF13 BI Magnetics
    HM66A-0318100MLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-0318100MLF13 is described as FIXED IND 10UH 550MA 468 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V