HM66A-03156R8NLF13 BI Magnetics
  • More about HM66A-03156R8NLF13 BI Magnetics
    HM66A-03156R8NLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-03156R8NLF13 is described as FIXED IND 6.8UH 600MA 416 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.