HM66A-0315220MLF13 BI Magnetics
  • More about HM66A-0315220MLF13 BI Magnetics
    HM66A-0315220MLF13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66A-0315220MLF13 is described as FIXED IND 22UH 300MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.