HM66-706R2LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-706R2LFTR13 BI Magnetics
    HM66-706R2LFTR13 BI Magnetics
    HM66-706R2LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-706R2LFTR13 is described as FIXED IND 6.2UH 2.5A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.