HM66-70270LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-70270LFTR13 BI Magnetics
    HM66-70270LFTR13 BI Magnetics
    HM66-70270LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-70270LFTR13 is described as FIXED IND 27UH 1.2A 109 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V