HM66-70221LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-70221LFTR13 BI Magnetics
    HM66-70221LFTR13 BI Magnetics
    HM66-70221LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-70221LFTR13 is described as FIXED IND 220UH 450MA 820 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE