HM66-70100LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-70100LFTR13 BI Magnetics
    HM66-70100LFTR13 BI Magnetics
    HM66-70100LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-70100LFTR13 is described as FIXED IND 10UH 2A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.