HM66-621R8LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-621R8LFTR13 BI Magnetics
    HM66-621R8LFTR13 BI Magnetics
    HM66-621R8LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-621R8LFTR13 is described as FIXED IND 1.8UH 2.47A 36 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE